Teşkilat’ta aksiyonun dozunu katlayarak artıracak sahne! Seyircinin gözü kulağı çevrildi

Teşkilat dizisinde kritik bir operasyon için görevlendirilen Zehra ile Ömer ikilisinin aksiyon yüklü sahneleri nefesleri kesti. 55 kısımdır serüvenini tüm süratiyle sürdüren Teşkilat’ta Ömer ve Zehra, Türkiye’de olduğunu öğrendikleri mühimmatların yerini bulmak için kuvvetli bir yola çıkar.

Burak Arlıel’in direktörlüğünü, Aras Demiray’ın ise imaj direktörlüğünü yaptığı Teşkilat’ta, tehlikeli bir operasyonun fitilini ateşleyen Ömer ile Zehra’nın başarmaktan öteki devası yoktur.

Teşkilat Senaryo Ekibi’nin senaryosunu yazdığı ve Burak Sağyaşar ile Timur Savcı’nın yapımcılığını üstlendiği Teşkilat 55.bölümüyle 20 Kasım tarihinde saat 20:00’da TRT1’de yayına girecek.

Teşkilat Son Kısımda Neler Yaşandı?

Planına kararlılıkla devam eden Hartley’in sıradaki adımı ortaya çıkar: Türkiye’yi milletlerarası arenada zora sokup, terör devletine takviye sağlamak!

Ömer ve Zehra’nın mühimmatların yerini öğrenmek için yürüttükleri operasyon bıçak sırtı devam ederken, Ömer seyahat yaptığı kişinin Halim’in katillerinden biri olduğunu öğrenir.

Diğer yandan Efkar’ın deşifre olmasının tansiyonu sürerken, Ömer kendisini kurtaran bireye dair bir ipucuna ulaşır. Korkut’un Efkar’dan zımnî yol alması ikili ortasında yeni dengelerin ortaya çıkmasına sebep olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir