Gökçe Bahadır: Aşık Gökçe’nin gözü hiçbir şey görmez

‘Ömer’ dizisinde ‘Gamze’ karakterine hayat veren Gökçe Bahadır, bir dergiye verdiği  röportajda özel hayatı ve evliliği hakkında konuştu.

“HAYALİM GERÇEK OLDU”

Müzisyen Buyruk Ersoy’la evli olan Gökçe Bahadır, “Müzisyen biriyle evlenmeniz sizce bir tesadüf müydü?” sorusuna şu cevabı verdi:

“Tesadüf değil. Müziği o kadar çok seviyorum ki çekmiş olabilirim. Daima hayalimdi; ‘Bana biri enstrüman çalsa da dinlesem’ derdim. Gerçek oldu.”

“EVLİLİKLE TÖRPÜLENDİM”

41 yaşındaki oyuncu, evliliğinin nasıl gittiğini ise şu sözlerle anlattı:

“Evlilik hoş ve keyifli gidiyor. Ortak bir hayatı aşkla oluşturmak çok değerli. Aşık Gökçe’nin gözü hiçbir şey görmez. Her şey bir yana; aşk bir yana, sevdiğim bir yana olur. Evlilikle törpüleniyorsun, sert tarafların o kadar da sert olmuyor artık. Beraberlik her şeyin üstesinden gelme gücü veriyor. İki kişilik düşünüyorsun. Alışılmış istikrarda olmak çok kıymetli; ferdî memnunluğunu da göz arkası etmemeli insan. Sen memnun ol ki etrafını da keyifli et.”

“BİRBİRİMİZE DAİMA HASRET DUYUYORUZ”

Gökçe Bahadır, evlilik ve aşk istikrarını nasıl koruduğunu şöyle lisana getirdi:

“İkimiz de ağır tempoda çalışıyoruz ve bu sebeple daima hasret duyuyoruz birbirimize. Bu bizatihi gelişen bir durum oldu ve sanırım bu hasret hâli daha da yüksek tutuyor bizi. İkimiz de birbirimizin işine hürmet duyuyoruz ki bu çok kıymetli. Her ne olursa olsun kırmadan, incitmeden çözüyoruz aksilikleri ve doğal ki en kıymetlisi sevmek, sevmek, sevmek… Ve emek vermek.”

“OYUNCULUK DIŞINDA BİR İŞİ YAPAMAM”

Oyunculuk dışında diğer bir iş yapamayacağını söyleyen Bahadır, “Oyunculuğu çok seviyorum. Öbür bir iş yapabilir miyim bilmiyorum. Lakin kendi yazdığım bir işi de çekmek isterdim sanırım” dedi.

“40’LARDA DAHA AZ KAYGILIYIM”

Bahadır, “40’larınızdan beklentiniz nedir?” sorusuna da şu karşılığı verdi:

“Galiba daha sakin olmayı öğrenmeliyim artık. Daima çok heyecanlı, süratli ve yerinde duramayan biriydim. 20’lerde çalışmaya başladığımdan, daima işi düşünen, kendine çok vakit ayıramayan biriydim. Artık daha çok kendime vakit ayırmaya çalışıyorum. Daha az korkulu, daha az harikası arayan biri olmaya çalışıyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir